Misyon & Vizyon

MİSYON

Ülkemizde, Treyler Sanayinin üretim, kalite ve ihracatının geliştirilmesi için çalışmalar yapmak, sektörle ilgili tüm paydaşlarla işbirliği yaparak Sektörün tanınılırlığını ve bilinilirliğini arttırmak. Sektördeki standardizasyonun kalıcı olmasını destekleyen çalışmalarla birlikte treyler sektöründe üretim kalitesinin arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesini sağlamak

VİZYON

Ülkemizin, Avrupa Birliği ve Çevre Ülkeler için treyler üretim merkezi olmasını sağlamak ve ihracatımızı milyar dolarlı rakamlara çıkarmak.

Üye Firmalar

Aksoylu Trayler Römork Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ALİ RIZA USTA TANKER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOM.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Bülent Ramazan Treyler Sanayi LTD ŞTİ DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş. EFE Endüstri ve Ticaret A.Ş. GÜVEN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Krone Ticari Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Makinsan Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd Şti NURSAN GIDA OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. ÖZTREYLER DEMİR ÇELİK MAK. OTOMOTIV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. SERİN TREYLER A.Ş. Seyit Usta Treyler Sanayi Ve Tic. Ltd.şti. TAKDİR PETROL KÖMÜR OTOMOTİV NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TIRSAN TREYLER SAN. TIC. VE NAKLİYAT A.Ş. Worthington Arıtaş Basınçlı Kaplar San. A.Ş. Yalçın Dorse Damper San. Tic. Ltd. Şti.