Hakkımızda

NEDEN TREDER?

TREDER olarak, üyelerimiz arasındaki işbirliğini güçlendirerek treyler sanayini ve üretimini geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Ticari Araç sektöründe izlenen yolu takip ederek, ülkemizin Avrupa Birliği ve çevre ülkeler için treyler sektöründe de bir üretim merkezi olması için çalışmaktayız. Sektördeki standardizasyonu sağlayarak, ihracatımızı artırmak ve tanıtımımızı en iyi şekilde yapmayı amaçlamaktayız.

HEDEFLERİMİZ

TREDER olarak en büyük hedefimiz sektörümüzün tanıtımını:
  • Kamuoyuna
  • Resmi kurum ve kuruluşlara
  • İş dünyasına
  • Otomotiv, taşımacılık, finans ve bankacılık sektörlerine
  • Uluslararası sektörel kuruluşlara
yaparak sektörün ihracatını geliştirmek için çalışmaktır.

Regülasyonlara uygun üretim, satış ve ithalat yapılmasını sağlayarak, sektördeki standardizasyonun sağlanmasını hedefleriz. Teknik mevzuatın geliştirilmesi ve en doğru şekilde uygulanmasında her zaman rol alırız.

Üye Firmalar

Aksoylu Trayler Römork Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ALİ RIZA USTA TANKER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOM.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Bülent Ramazan Treyler Sanayi LTD ŞTİ DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş. EFE Endüstri ve Ticaret A.Ş. GÜVEN MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş. Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Krone Ticari Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Makinsan Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd Şti NURSAN GIDA OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. ÖZTREYLER DEMİR ÇELİK MAK. OTOMOTIV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. SERİN TREYLER A.Ş. Seyit Usta Treyler Sanayi Ve Tic. Ltd.şti. TAKDİR PETROL KÖMÜR OTOMOTİV NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TIRSAN TREYLER SAN. TIC. VE NAKLİYAT A.Ş. Worthington Arıtaş Basınçlı Kaplar San. A.Ş. Yalçın Dorse Damper San. Tic. Ltd. Şti.