Üye Firmalar

Firma Adı : DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş.
Adres : Konya Organize Sanayi bölgesi 12.Sokak No:16 Selçuklu - KONYA
Tel : 444 13 60
Fax : +90 (332) 239 19 67
E-mail : ozgul@ozgul.com.tr
Web : http://www.ozgul.com.tr
   
Kuruluş Tarihi : 2003
Faaliyet Alanı : TREYLER
Ödenmiş Sermayesi :
Üretim Alanı : 30000 m2
Personel Sayısı : 129

Firma Hakkında

:

Durmuş Özgül Otomotiv İthalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2003 yılında Konya'da kurulmuştur. Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde 12.000 m2 si kapalı toplam 30.000m2 lik üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir.

Başta damperli dorse olmak üzere, silobas, lowbet, römork, tanker ve özel amaçlı taşıyıcı imalatı geçekleştiren Özgül Treyler, zengin ürün alternatifi ve aylık dorse üretim kapasitesi ile dorse sektörünün öncü kuruluşlarının arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini üretim felsefesine dönüştüren Özgül Treyler, farklı beklentilere cevap verebilen özgün tasarımları ve kalite standartlarından taviz vermeden dorse kullanıcısına sunduğu ayrıcalıkları ile sektörünün aranan ve tercih edilen markaları arasındaki yerini almıştır.

Sektörel deneyimini genç ve dinamik bir kadro ile treyler imalatına dönüştüren Özgül Treyler, TUV-SUD OTOMOTİV TSE ve İSO 9001 kalite belgeleri ile ürünlerinin kalitesini tescillemiştir. 

Üye Firmalar

Aksoylu Trayler Römork Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ALİ RIZA USTA TANKER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOM.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Bülent Ramazan Treyler Sanayi LTD ŞTİ DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş. EFE Endüstri ve Ticaret A.Ş. Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Krone Ticari Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Makinsan Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd Şti NURSAN GIDA OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. ÖZTREYLER DEMİR ÇELİK MAK. OTOMOTIV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. SERİN TREYLER A.Ş. Seyit Usta Treyler Sanayi Ve Tic. Ltd.şti. TAKDİR PETROL KÖMÜR OTOMOTİV NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TIRSAN TREYLER SAN. TIC. VE NAKLİYAT A.Ş. Worthington & Arıtaş Yalçın Dorse Damper San. Tic. Ltd. Şti.