Üye Firmalar

Firma Adı : OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş.
Adres : ATAOSB Mah. Astim 3.Cadde No :7-8-10 09010 Efeler AYDIN
Tel : +90 850 850 1 655
Fax : +90 256 231 0 516
E-mail : info@okt-trailer.com
Web : http://www.okt-trailer.com
   
Kuruluş Tarihi : 1981 AYDIN-TÜRKİYE
Faaliyet Alanı : SEMİ TREYLER VE ARAÇÜSTÜ EKİPMAN ÜRETİMİ
Ödenmiş Sermayesi : 17.000.000,00 TL
Üretim Alanı : 26.000 m2
Personel Sayısı : 250

Firma Hakkında

:

1981 yılında, Aydın’da küçük bir atölyede damper üretimi ile işe başladığımız sanatkâr ellerle, taşımacılıkta doğan ihtiyaçlara yeni çözümler ürettik.

Metale şekil vermeye olan tutkumuz sayesinde OKT Trailer ürünleri, yolların yükünü çekenlerin hayalleri ile buluştu. Üst yapı imalat sektörüne kazandırdığımız birçok yenilikçi damper modeli ile müşterilerimizden yoğun ilgi gördük.

Alüminyum damper üretimi ile birlikte sahip olduğumuz tecrübeyi alüminyum tanker ve silobas üretimlerinde de kullanarak ürün gamımızı genişlettik. Sahip olduğumuz araç tescil ve tasarım tip onayları ile yasal şartlar ve mevzuatlar doğrultusunda hep daha iyisini hedefledik.

Tüm dünyanın tanıdığı ADR Tasarım Tip Onayı’nı, 2004 yılında ilk kez aldık. Bugün karayolunda tehlikeli madde taşımacılığı mevzuatına göre gerek araç üstü gerekse semi treylerde geniş tasarım aralığı ile OKT Trailer, sınıfının en çalışkanı.

Karayolu taşımacılığının olduğu her sektörü merak ettik. Türkiye şartlarına uygun, Hayvancılık Sektörü’ nün beklentileri dikkate alınarak geliştirilen Canlı Hayvan Taşıma Aracı’nı; üstün özellikleri ile sektöründe ilk ve tek yerli üretim araç olarak müşterilerinin hizmetine sunduk.

“Sektöründe İlkler” geleneğimizi hiç bozmadık. OKT teknolojisi ile Yeni Nesil Süt Tankeri’ ni geliştirdik.  Şasi üzerinde eski tip birbirinden bağımsız gövdeler yerine yekpare gövdesi ile daha fazla taşıma imkânı sağladık. Bunun yanı sıra kullanıcı ergonomisini ön plana çıkardık ve ekipman kullanımını kolaylaştırdık.

Petrol ve kimyasal türevleri, inşaat sektörü, beton, agrega, tarım, gıda ve canlı hayvan taşımacılığı gibi hizmet sunduğumuz alanlarda, OKT SERVİS ile satış sonrasında da müşterilerimizin yanındayız. Orijinal parça temini, servis ve ADR Muayene Merkezi hizmetlerimiz ile her geçen gün genişleyen bir yapıya sahibiz.

OKT Trailer gittikçe büyüyen 250 kişilik ailesi, 26000 m² lik faaliyet alanı ile yerelden globale değer üretmektedir. Farklı pazar ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üreten, katma değeri yüksek ve ileri teknolojiye sahip ürünleri ile sürdürülebilir ihracat başarısını yakalamıştır. 

Ulaştığımız her noktada sahip olduğumuz ürün güvencesiyle, hızlı ve kolay taşımacılığı ticari araçlar segmentinde de konforlu hale getirecek yaratıcı tasarımları ortaya koyduğumuz Ar-Ge projeleri üretim faaliyetlerimizin lokomotifidir. Karayolunda mal ve canlı hayvanların taşınmasını sağlamak üzere operasyonel verimliliği yüksek, çevreye duyarlı, emniyetli, ileri teknolojiye sahip ürünler ile yüksek mesleki standartlara ulaşmak, olası kazaları önlemek Ar-Ge projelerimizin temelini oluşturmaktadır.

OKT Trailer, ekonomik değer oluşturmanın yanı sıra tüm paydaşları için yaşam koşullarını kolaylaştırıcı ve geliştirici bir takım faaliyetler içerisinde de bulunmaktadır. Kurumsal vatandaşlık sorumluluğuyla toplum gelişimine kazançlı ve kalıcı katkılar sağlayan OKT Trailer, eğitim önceliği ile sosyal sorumluluk projeleri sayesinde ilimiz okullarına ve öğrencilerine destek olmaktadır.

Çeyrek asrı aşan geçmişimizle geleceğe olan inancımız, paydaşlarımız ile olan karşılıklı sevgimizi her geçen gün artırmaktadır. OKT Trailer, daha iyi ve daha güzel bir gelecek için merak etmeye, araştırıp geliştirmeye ve birlikte üretmeye, kazanımlarını toplum gelişimi için sürdürülebilir kılmaya devam edecektir. 

Üye Firmalar

Aksoylu Trayler Römork Sanayii Ve Ticaret A.Ş. ALİ RIZA USTA TANKER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AYDENİZ DORSE KARASÖR OTOM.NAK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Bülent Ramazan Treyler Sanayi LTD ŞTİ DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTIV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş. EFE Endüstri ve Ticaret A.Ş. Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Krone Ticari Araçlar San. ve Tic. A.Ş. Makinsan Treyler Sanayi ve Ticaret Ltd Şti NURSAN GIDA OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. OK KARDEŞLER TREYLER SAN. ve TİC. A.Ş. Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. ÖZTREYLER DEMİR ÇELİK MAK. OTOMOTIV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. SERİN TREYLER A.Ş. Seyit Usta Treyler Sanayi Ve Tic. Ltd.şti. TAKDİR PETROL KÖMÜR OTOMOTİV NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TIRSAN TREYLER SAN. TIC. VE NAKLİYAT A.Ş. Worthington & Arıtaş Yalçın Dorse Damper San. Tic. Ltd. Şti.